Nasi najlepsi

1

Uczniowie ze średnią 4,5 i wyżej oraz z zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym
w I semestrze roku szkolnym 2018/2019

Klasa IVa
Wychowawca – Waldemar Frydrychowicz

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Tyburska Anna
  2. Peszyńska Oliwia
  3. Łasińska Natalia
  4. Matysiak Paweł
  5. Wojtyniak Teodor
  6. Nagórek Kinga
  7. Skrzyńska Gabriela
  8. Frej Marcel
  9. Sławiński Antoni
  10. Dul Gabriel
  11. Jankowska Aurelia
  12. Kamiński Szymon

 4a

Klasa IVb
Wychowawca – Małgorzata Murawska

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Krajewska Zuzanna
  2. Karwowski Adam
  3. Chrabąszczewicz Hanna
  4. Pijankowska Zuzanna
  5. Maciejewski Tomasz
  6. Kowalewska Dagmara
  7. Czarnecka Natalia

4b

Klasa IVc
Wychowawca – Krystyna Witkowska

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Kędzierska Maria
  2. Pietrzykowska Oliwia
  3. Karwowski Filip
  4. Perzyński Kamil
  5. Woźnicki Miłosz
  6. Marciniak Maja
  7. Broniszewski Adam
  8. Prejna Zuzanna
  9. Strześniewska Adrianna
  10. Łukasiak Amelia
  11. Adamska Lena
  12. Łasińska Maja
  13. Rudowski Marcel
  14. Warych Roksana
  15. Jaroszewska Antonina
  16. Cichewicz Nikola
  17. Dudzińska Zuzanna

4c

Klasa IVd 
Wychowawca – Marta Sochocka

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Krześniak Oliwia
  2. Sochocki Mateusz
  3. Antoszek Weronika
  4. Włoczewski Patryk
  5. Pawłowska Julia
  6. Gumińska Julia
  7. Jaworski Dawid
  8. Wasilewska Maja
  9. Kulasiński Marcel
  10. Kuciński Kacper
  11. Wójcik Tymoteusz
  12. Kwiatkowska Karolina
  13. Gierczak Bartosz

4d

Klasa IVe
Wychowawca – Małgorzata Trojanowska

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Kita Emilia
  2. Lisicki Kajetan
  3. Żółtowski Bartosz
  4. Kalinowski Mateusz
  5. Dybikowska Milena
  6. Gajewska Karina
  7. Dzięgielewski Piotr
  8. Nowakowska Maja
  9. Tarka Kinga

4e

Klasa IVf
Wychowawca – Anna Makowska

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Goławska Amelia
  2. Rokicka Ewelina
  3. Michalska Oliwia
  4. Brdak Mateusz
  5. Zielińska Laura
  6. Gawlińska Gabriela
  7. Karczewska Oliwia
  8. Kaptejna Julia
  9. Wadowska Maja
  10. Staniszewska Julia

4f

Klasa Va
Wychowawca – Anna Ronowicz

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Malinowska Agata
  2. Dębowski Alan
  3. Lewandowski Bartosz
  4. Rosińska Kinga
  5. Sypniewski Bartosz
  6. Polowiec Nel
  7. Kluczewska Martyna
  8. Czarnecki Adam
  9. Kęsicka Nikola
  10. Nowakowska Gabriela

5a

Klasa Vb
Wychowawca – Małgorzata Szatkowska

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Brdak Michał
  2. Sadkowska Natalia
  3. Szlufik Gabriela
  4. Turos Julia
  5. Lubińska Patrycja
  6. Zdziebłowski Kacper

5b

Klasa Vc
Wychowawca – Grażyna Gałązka

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Wochowski Dawid
  2. Keków Antoni
  3. Watkowska Dominika
  4. Styrnał Zuzanna
  5. Rzepecki Bartosz
  6. Dąbrowska Barbara
  7. Bukowska Martyna

5c

Klasa Vd
W
ychowawca – Anna Kopycińska

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Piotrowski Jakub
  2. Joniak Wiktoria
  3. Dudzińska Maja
  4. Nowicka Anna
  5. Kosiorek Bartłomiej
  6. Kostrzewa Wiktoria
  7. Marlęga Kacper
  8. Topolewska Maja
  9. Ulicka Anita
  10. Domańska Kaja
  11. Siwiński Adam
  12. Przymyłski Wiktor
  13. Chęcińska Natalia
  14. Oleksiak Adam
  15. Pstrągowska Natalia

5d

Klasa VIa
W
ychowawca – Małgorzata Szumska

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Żmijewski Kajetan
  2. Chojnacka Agata
  3. Piotrowski Dominik
  4. Rosiński Patryk
  5. Jarzyńska Kinga
  6. Makowski Filip

6a

Klasa VIb
W
ychowawca – Elżbieta Szczepańska

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Watkowska Marta
  2. Grzelecka Julia
  3. Kozłowska Zuzanna
  4. Ulicki Kamil
  5. Nyklas Gabriela
  6. Lasek Piotr
  7. Malanowska Iga
  8. Szpakowska Jagoda
  9. Trawińska Wiktoria
  10. Ręplewicz Malwina
  11. Górzyńska Lena
  12. Paprocka Angelika
  13. Rzepecki Jakub
  14. Sobczak Daniel

6b

Klasa VIc
W
ychowawca – Elżbieta Kamińska

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Rutkowska Weronika
  2. Sobolewski Konrad

6c

Klasa VIIa
W
ychowawca – Barbara Woźnicka

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Michalska Wiktoria
  2. Graczykowski Maciej

7a

Klasa VIIb
W
ychowawca – Irena Kalkowska 

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Skowrońska Kinga
  2. Meler Oliwia
  3. Korzyniewski Jakub

7b

Klasa VIIc
W
ychowawca – Joanna Guzowska

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Barańska Natalia
  2. Kędzierski Filip
  3. Łobińska Zuzanna
  4. Szymański Antoni
  5. Biernacka Aleksandra
  6. Przybyłowski Arkadiusz
  7. Listkowska Maja
  8. Sulińska Julia

7c

Klasa VIId
W
ychowawca – Elżbieta Jóźwiak

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Telesiewicz Krystian
  2. Marlęga Amelia
  3. Wojda Marcin
  4. Kilmkowska Maja

7d

 

Klasa VIIIa
W
ychowawca – Aldona Tłusty

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Kozakiewicz Wiktoria
  2. Krzemiński Wojciech
  3. Wasilewska Kinga

8a

Klasa VIIIb
W
ychowawca – Małgorzata Tyburska

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Nawrocki Filip
  2. Słomiński Sebastian

8b

Klasa VIIIc
W
ychowawca – Monika Wojciechowska

Uczniowie do wyróżnienia:

  1. Chochlińska Nadia
  2. Włoczewska Marta
  3. Kossowska Amelia
  4. Rama Patrycja
  5. Kowalska Aleksandra
  6. Goździkowska Aleksandra

8c

 

 

 

 

facebook