Nasi najlepsi

1Uczniowie z najwyższą średnią ocen i zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym
w II semestrze roku szkolnym 2016/2017

Klasa Ia – wychowawca – Anna Kazimierowska

Uczniowie do wyróżnienia:

Maja Babecka
Wiktoria Dobiesz
Adam Dudziński
Angelika Kuśmierkowska
Oliwia Pstrągowska
Zofia Siwińska
Adrianna Watkowska
Arkadiusz Watkowski
Jakub Więczkowski

Klasa IIa – wychowawca – Hanna Kalkowska

Uczniowie do wyróżnienia:

Adamska Lena
Bloch Aleksander
Cichewicz Nikola
Filanowski Kamil
Gajewska Karina
Kapuścińska Natalia
Krajewska Zuzanna
Liszewska  Lena Zofia
Warych Wiktoria
Wicling Albin

Klasa IIb – wychowawca – Edyta Paciuszkiewicz

Uczniowie do wyróżnienia:

Hanna Chrabaszczewicz
Czarnecka Natalia
Kamiński Szymon
Karwowski Adam
Kowalewska Dagmara
Łasińska Natalia
Maciejewski Tomasz
Pijankowska Zuzanna
Szpakowska Laura
Wojtyniak Teodor

Klasa IIc – wychowawca – Bogumiła Rzeszotarska

Uczniowie do wyróżnienia:

Adam Broniszewski
Aurelia Jankowska
Maria Kędzierska
Filip Karwowski
Agata Lewandowska
Gabriel Lewandowski
Maja Łasińska
Amelia Łukasiak
Maja Marciniak
Kinga Nagórek
Kamil Perzyński
Oliwia Pietrzykowska
Zuzanna Prejna
Marcel Rudowski
Jeremiasz Smykowski
Adrianna Strześniewska
Oliwier Telesiewicz
Miłosz Woźnicki

Klasa IId – wychowawca – Krystyna Szczęsna

Uczniowie do wyróżnienia:

Weronika Antoszek
Marcel Frej
Julia Gumińska
Dawid Jaworski
Oliwia Krześniak
Kacper Kuciński
Marcel Kulasiński
Karolina Kwiatkowska
Paweł Matysiak
Julia Pawłowska
Gabriela Skrzyńska
Mateusz Sochocki
Maja Wasilewska
Patryk Włoczewski

Klasa IIe – wychowawca – Małgorzata Sajewska

Uczniowie do wyróżnienia:

Milena Dybikowska
Mateusz Kalinowski
Emilia Kita
Kajetan Lisicki
Jakub Pesta
Oliwia Peszyńska
Marcel Strześniewski
Kinga Tarka
Bartosz Żółtowski

Klasa IIf – wychowawca – Grażyna Fydrychowicz

Uczniowie do wyróżnienia:

Bartosz Brdak
Dul Gabriel
Gawlińska Gabriela
Goławska Amelia
Kaptejna Julia
Karczewska Oliwia
Michalska Oliwia
Rokicka Ewelina
Staniszewska Julia
Tyburska Anna
Wadowska Maja
Zielińska Laura

Klasa IIIa – wychowawca – Ewa Chyżyńska

Uczniowie do wyróżnienia:

Ciemiecka Iga
Czarnecki Adam
Dębowski Adrian
Kęsicka Nikola
Kluczewska Martyna
Kowalczyk Gracjan
Lewandowski Bartosz
Malinowska Agata
Nowakowska Gabriela
Polowiec Nel
Rosińska Kinga
Sypniewski Bartosz

Klasa IIIb – wychowawca – Anna Żuławnik

Uczniowie do wyróżnienia:

Brdak Michał
Fijałkowska Anna
Kowalska Wiktoria
Lubińska Patrycja
Meller Adam
Sadkowska Natalia
Szlufik Gabriela
Turos Julia
Zdziebłowski Kacper
Ziędarska Dominika

Klasa IIIc – wychowawca – Wioletta Skierska

Uczniowie do wyróżnienia:

Wochowski Dawid
Rzepecki Bartosz
Lemanowicz Małgorzata
Keków Antoni
Szablewska Zofia
Dąbrowska Barbara
Muszyński Jakub
Watkowska Dominika
Długokęcki Wiktor
Styrnał Zuzanna

Klasa IIId – wychowawca – Dorota Pufelska

Uczniowie do wyróżnienia:

Chęcińska Natalia
Domańska Kaja
Dudzińska Maja
Joniak Wiktoria
Kosiorek Bartłomiej
Kostrzewa Wiktoria
Marlęga Kacper
Nowicka Anna
Piotrowski Jakub
Przymyłski Wiktor
Pstrągowska Natalia
Siwiński Adam
Topolewska Maja
Ulicka Anita

 

 

Klasa IVa – wychowawca – Katarzyna Nowakowska

Średnia klasy: 4,19

Żmijewski Kajetan – 5,18 – wzorowe
Domagała Magda – 5,09 – wzorowe
Makowski Filip – 5,09 – wzorowe
Rosiński Patryk – 5,09 – wzorowe
Chojnacka Agata – 5,00 – wzorowe

Klasa IVb – wychowawca – Elżbieta Szczepańska

Średnia klasy: 4,89

Watkowska Marta – 5,73 – wzorowe
Grzelecka Julia – 5,64 – wzorowe
Ulicki Kamil – 5,55  – wzorowe
Kozłowska Zuzanna – 5,45 – wzorowe
Nyklas Gabriela – 5,18 – wzorowe
Górzyńska Lena – 5,09 – wzorowe
Lasek Piotr – 5,09 – wzorowe
Malanowska Iga – 5,00 – wzorowe
Trawińska Wiktoria – 5,00 – wzorowe
Ręplewicz Malwina – 4,91 – wzorowe
Rzepecki Jakub – 4,91 – bardzo dobre
Bojanowski Jakub – 4,82 – wzorowe
Szpakowska Jagoda – 4,82 – wzorowe

Klasa IVc – wychowawca – Aneta Kowalska 

Średnia klasy: 3,77

Sobolewski Konrad – 5,18 – wzorowe
Rutkowska Weronika – 5,0  – wzorowe
Piotrowski Dominik – 4,91 – wzorowe

 

Klasa Va – wychowawca – Barbara Woźnicka

Średnia klasy: 4,57

Michalska Wiktoria – 5,45 – wzorowe
Włoczewski Bartosz  –  5,27 – wzorowe
Graczykowski Maciej – 5,18 – bardzo dobre
Karwowski Kacper – 5,00 – wzorowe
Oskar Łukomski – 5,0 – wzorowe
Marciniak Mikołaj – 4.91 – wzorowe
Michalska Weronika – 4.82  – wzorowe
Ożdżeńska Julia – 4,82 – bardzo dobre

Klasa Vb – wychowawca – Irena Kalkowska

Średnia klasy: 3,92

Skowrońska Kinga – 5,73 – wzorowe
Meler Oliwia – 5,27 – wzorowe
Jeżewska Magdalena – 5,09 – wzorowe
Korzyniewski Jakub – 5,0 – bardzo dobre
Marcinkowski Dawid – 4,82 – wzorowe
Ptaszyńska Zofia – 4,82 – bardzo dobre
Wiśniewski Olaf – 4,82 – bardzo dobre

Klasa Vc wychowawca – Joanna Guzowska 

Średnia klasy: 4,78

Barańska Natalia – 5,55 – wzorowe
Łobińska Zuzanna – 5,55 – wzorowe
Biernacka Aleksandra – 5,45 – wzorowe
Kędzierski Filip – 5,45 – wzorowe
Skwierawska Anna – 5,36 – wzorowe
Szymański Antoni – 5,36 – wzorowe
Listkowska Maja – 5,27 – wzorowe
Sulińska Julia – 5,18 – wzorowe
Wojtas Kamil – 5,00 – wzorowe
Bartkowska Aleksandra – 4,91 – wzorowe
Pietrzykowski Mateusz – 4,91 – wzorowe
Iwaniuk Wiktoria – 4,82 – wzorowe

Klasa Vd wychowawca – Ewa Tomaszewska

Średnia klasy: 4,57

Telesiewicz Krystian – 5,36 – wzorowe
Klimkowska Maja – 5,20 – wzorowe
Wojciechowski Wiktor – 5,18 – bardzo dobre
Marlęga Amelia – 5,09 – wzorowe
Kilanowska Maja – 5,09 – wzorowe
Wojda Marcin – 5,00 – wzorowe
Chęciński Oskar – 4,82 – wzorowe
Zieliński Sebastian – 4,82 – wzorowe

Klasa VIa – wychowawca – Ewa Rycharska

Średnia klasy: 4,09

Wasilewska Kinga – 5,45 – wzorowe
Krzemiński Wojciech – 5,18 – bardzo dobre
Zakrzewska Oliwia  – 5,09 – wzorowe
Danielewicz Aleksandra – 4,91– wzorowe
Keków Jan – 4,91 – wzorowe
Kluczyńska Natalia – 4,91 – wzorowe

Klasa VIb -– wychowawca – Małgorzata Tyburska

Średnia klasy: 4,18

Piasecka Zuzanna  – 5,27 – wzorowe
Nawrocki Filip – 5,18 – bardzo dobre
Słomiński Sebastian  – 5,18 – wzorowe
Marcinkowski Bartosz – 5,09  – bardzo dobre
Cyl Anna – 5,00 – wzorowe
Gębska Aleksandra  – 5,00 – wzorowe
Kuliński Jakub  – 4,91 – wzorowe
Bartkowska Maja  – 4,82 – wzorowe
Kamiński Kacper – 4,82 – bardzo dobre

Klasa VIc – wychowawca – Monika Wojciechowska

Średnia klasy: 4,76

Chochlińska Nadia – 6,00 – wzorowe
Włoczewska Marta – 5,73 – wzorowe
Kossowska Amelia – 5,55 – wzorowe
Rama Patrycja – 5,45 – wzorowe
Broniszewska Dominika – 5,36 – wzorowe
Kowalska Aleksandra – 5,36 – wzorowe
Goździkowska Aleksandra – 5,27 – wzorowe
Bielicka Lena – 5,18 – bardzo dobre
Krzemińska wiktoria – 5,09 – wzorowe
Babecki Arkadiusz – 4,91 – wzorowe
Błażejewska Wiktoria – 4,82 – wzorowe
Luciński Bartosz – 4,82 – bardzo dobre
Przybysz Adam – 4,82 – bardzo dobre
Salak Weronik – 4,82 – bardzo dobre
Szpakowski Kacper – 4,82 – bardzo dobre
Włodarski Piotr – 4,82 – bardzo dobre
Żendarska Dagmara – 4,82 – bardzo dobre

   

 

 

facebook